home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Estetik International Hülya Cup İstanbul´da

27 Eki

Estetik International & Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, Türkiye Tenis Federasyonu ve RMG’nin denetim ve gözetiminde, 17-29 Kasım 2014 tarihleri arasında T.E.D. Spor Kulübü’nde gerçekleşecek.

 

Estetik International Sağlık Grubu Sporun ve Sporcunun Her Zaman Yanında..

 

Estetik International Kurucusu Op. Dr. Bülent CihantimurGüzellik, estetik ve iç dünyamızın olumlu yönde gelişmesine vesile olan sporun, insan hayatının her aşamasında olması gerektiğini düşünüyor ve Estetik International Sağlık Grubu olarak, özellikle gençleri spor konusunda desteklemeye çabalıyoruz. Ana sponsoru olduğumuz Hülya Cup Turnuvalarının ilkini geçtiğimiz Eylül ayında Bursa’da gerçekleştirdik. Beklentimizin de üstünde bir sporcu katılımı ile son derece başarılı bir turnuva yaşadık.  Desteklerimizin devamlı olacağı sözünü vermiştik, bu yüzden bu güzel amaç için 17 Kasım da T.E.D. Spor Kulübü’nde yapılacak turnuvanın da ana sponsoruyuz” açıklamasını yaptı.

 

Bursa’da geçen Eylül ayında gerçekleşen turnuva sonrası; “Sporun, insanın ruh ve beden sağlığı üzerinde son derece olumlu yansımaları olduğuna inanan biri olarak, sporu desteklemeyi sosyal bir sorumluluk olarak görüyorum. Bu anlamda ´Hülya Cup´ adı altında düzenlediğimiz tenis turnuvasını 14 yıldır başarıyla sürdürmenin, elde edilen gelirle genç yeteneklere tenis bursu sağlıyor olmanın sevincini ve gururunu yaşıyorum” diyen Hülya Avşar,  ikinci kez sağladığı destek için Estetik International Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Bülent Cihantimur’a teşekkürlerini dile getirdi.

 

Hülya Cup turnuvasından elde edilecek gelir ile desteklenmeye ihtiyacı olan yetenekli, genç ve çocuklara burs olanakları sunulacak, sporcularımıza başarılı bir geleceğin kapıları aralanacaktır.

  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->