home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Estetik International 7. Merkezini İnegöl’e Açıyor

04 Nis

Estetik International Sağlık Grubu, 7. şubesini Bursa’nın en büyük merkez ilçesi İnegöl’de açıyor
 
1999’dan beri estetik cerrahi ve medikal uygulamalar alanında hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’den sonra 7. şubesini İnegöl’de açacak. 1 Nisan 2016 tarihinde açılışının gerçekleştirilmesi planlanan Estetik International İnegöl şubesi için yaklaşık 3 aydır dekorasyon, alt yapı ve personel eğitimi çalışmaları yapılıyor.
 

İnegöl Estetik İnternational

 
Estetik International İnegöl Şubesi
 
Profesyonel hizmet
 
Estetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur, açılış ve İnegöllülerle buluşmak için gün saydıklarını ve modern bir kent görünümündeki bu gelişmiş ilçeye yakışır bir merkezle merhaba diyeceklerini dile getirdi ve ekledi: “İnegöl şubemiz için diğer kliniklerimiz de olduğu gibi titizlikle çalıştık. İnegöl AVM içerisinde yeni, modern bir yerleşke ile yaşayan halkın medikal estetik ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, profesyonel bir hizmet sağlamayı hedefliyoruz”.
 
Örümcek Ağı estetiği ve daha fazlası
 
Estetik International İnegöl şubesinde saç tedavileri, lazer epilasyon, bölgesel incelme, cilt tedavileri, ameliyatsız gençleşme uygulamaları gibi hizmetlerimiz sunulacak. Son yılların favori uygulaması olarak görülen, geliştirdiğim Örümcek Ağı estetiği de yine İnegöl şubesinde verilecek hizmetler arasında yer alacak” diyen Op. Dr. Cihantimur, diğer kliniklerin olduğu gibi, İnegöl şubesinin de sürekli denetleneceğinin ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla yol alacağının altını çizdi.

  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->