home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Estetik International 15. Yaşını Kutladı

22 Ara

Estetik International Sağlık gurubunun, 15. yıl kutlaması, geçtiğimiz gün Ankara’da yapıldı. İş ve siyaset hayatından seçkin davetlilerin de katıldığı resepsiyon, yaklaşan yeni yıl için planlanan organizasyonla birleşerek, unutulmaz bir geceye ve coşkulu bir kutlamaya dönüştü.

 

Estetik International 15. yıldönümü açılış konuşmasını yapan Op. Dr. Bülent Cihantimur, çocukluğuna dair anılarından ve hayallerinden bahsederek, hiçbir şeyin tesadüfen olmadığını, çok isteyerek ve hayal ederek Estetik International’ın kurulduğunu anlattı. Gelecek yılların Sağlık Turizmi açısından nasıl şekilleneceğini öngörerek, kurumun ismi için bile tam 1 sene düşündüklerini vurgulayan Cihantimur, en başta ülkemiz için nasıl faydalı olabiliriz düşüncesiyle yol aldıklarını bildirdi. Geçtiğimiz günlerde Monaco’da yapılan3. Plastik Cerrahi Kongresi’nde plastik cerrahide geleceğe yön vermesi ve konuya farklı bir bakış açısı kazandırması sebebiyle “Altın Bisturi” ödülüne layık görülen Op. Dr. Bülent Cihantimur, ödülü ülkesi adına aldığını ve bu ödülle doğru amaçla ilerlediklerini bir kez daha anladıklarını söyledi.

 

Estetik International kurum bünyesinde geliştirilen yeni teknikler, ameliyatsız, neştersiz uygulamalar, hastalara konforlu güzelliğin anahtarını sunuyor. Op. Dr Bülent Cihantimur hastalarının çok daha özgüven sahibi bireyler olarak toplumda yer almalarını amaçladıklarını ve ülkenin ancak yere sımsıkı basan, kendine güvenen insanlarla ileriye gideceğini belirtti.” 15 yıldır aynı coşkuyla ve hevesle benimle yol arkadaşlığı yapan tüm iş arkadaşlarıma ve bizlere güvenerek hayallerini paylaşan tüm hastalarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” diyerek alanında profesyonel birikimiyle, kuruma uzun yıllardır hizmet veren çalışanlara teşekkür plaketlerini sundu.
Estetik International 15. yıl kutlaması, davetliler arasında yapılan yeni yıl çekilişiyle Örümcek Ağı Estetiği ve diğer estetik uygulamaları kazanan talihlilere, hediyelerinin takdim edilmesiyle sona erdi.

  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->