home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Estetik Cerrahiye Kadınlar Yön Veriyor

07 Mar

8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında “kadın ve estetik” konusunu irdeleyen Estetik International Sağlık Grubu, estetik cerrahiye kadınların yön verdiğini söyledi
 
“Estetik cerrahi ve medikal uygulamalar en fazla kadınlar tarafından tercih ediliyor. Erkekler konuya biraz daha uzak kalmayı yeğliyorlar. Kadın bugün toplumumuzda çalışan, kendi ayakları üzerinde durmaya çabalayan, evine ve çocuklarına da vakit ayıran muazzam bir enerjiye sahip. Tüm bunların içerisinde bir de, bedenine, cildine son derece dikkat ediyor ve yaşlanmayı kesinlikle kabul etmiyor. Sadece estetik cerrahi perspektifinde bile baktığımızda kadının kendine olan saygısını ve özgüvenini hissetmeniz mümkündür” diyen Estetik International Sağlık Grubu ayrıca tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladıklarını söylediler.
 
Söze değil, icraata bakıyorlar
 
“Günden güne eğitimli kadın sayısı artıyor. Kız çocuklarımız artık okula gitme çağı geldiğinde eğitimlerine başlamayı istiyorlar. Artık eğitimli ve başarılı kadını aldatmanın, kandırmanın mümkünatı yok. Ne söylediğinizle, ne yaptığınızla ilgilenmiyorlar, onlara kendilerini nasıl hissettirdiğinize, söze değil, icraata bakıyorlar. İşte bu yüzden kadının zekası ve başarısı, bugünün estetik cerrahisine yön veriyor. Haremin kapıları çoktan kırıldı kadınlar artık dış güzellikleriyle ilk sözü, iç güzellikleriyle son sözü söyletmek istiyorlar” diyen Estetik International Sağlık Grubu, mesleki olarak kadınlarla bir arada bulunuyor olmalarından ve onlara hizmet veriyor olmalarından gurur duyduklarını belirttiler.
 
Kadına saygıyla başlıyor her şey
 
“8 Mart Dünya Kadınlar Günü sembolik, hatırlanması gereken bir gün olsa da, kadınların varlığından her zaman mutluluk duyuyoruz. Estetik International Sağlık Grubu’nda da beraberce çalıştığımız iş arkadaşlarımızın çoğunluğunu kadınlar oluşturuyor. İyi ki varlar!” diyen kurum, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle, kadınlara aile ve iş yaşamında sağlık, başarı ve mutluluk dilediklerini vurguladılar.

  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->