home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Op. Dr. Bülent Cihantimur

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Bülent Cihantimur 28 Haziran 1970 tarihinde Kars’ta dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinin ardından, 1999 senesinde Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasını tamamladı. Bir süre İngiltere St. Lawrance Hospital’da çalıştıktan sonra, 1999 senesinde Estetik International’ı kurdu. İlk olarak Bursa’da açılan ve bugün İstanbul ve Ankara’da şubeleri bulunan Estetik International Sağlık Gurubunun halen genel koordinatörlüğünü yapmaktadır. .

 

Op Dr. Bülent Cihantimur; Tetik Parmağın Ameliyatsız Tedavisi, İple Örümcek Ağı Estetiği, Cihantimur Yağ Transferi, İple Kepçe Kulak Estetiği, Genital Gençleştirme ve Basit Burun Estetiği gibi kendi geliştirdiği tekniklerle, pek çok akademik makaleye konu olmuştur. Tekniklerin çoğu uluslar arası kongrelerde sunulmuş ve tıp makalelerinde referans olarak gösterilmiştir.

Op.Dr.Yücel Sarıaltın

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

1981 yılında Çorum’da doğdu. Tıp eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldıktan sonra, uzmanlık eğitimine Süleyman Demirel Üniversitesi’nde devam etti.

OP. DR. MEDİNE R. KANTÜRK

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
Plastik Cerrahi Uzmanı İlk ve orta egitimini Rusyada Moskva şehirinde alıp, 2002-2009 yılında Türkiye Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalından eğitimini tamamlıyıp Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman ünvanını alıyor.

Op.Dr. Rıza Kantürk

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
1998- 2004 Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim aldı. 2004 -2010 yılları arasında Uludağ Üniversite'si Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nı bitirdi.

Op. Dr. Murat Melih Can

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
1981 yılında Kütahya da doğan Dr. Murat Melih Can, 2006 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 2008-2013 yılları arasında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlayarak Plastik,Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmaya hak kazandı. Evli ve bir çocuk babası olup iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

Uzm.Dr.Ali Ekber Yürekli

1966 yılında Erzincan’da doğdu. 1992 yılı 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitiminin ardından, 1999 Uludağ Üniversitesi Anestezi ve Ranivasyon Uzmanlık eğitimini tamamladı..

Dr.Feyman Duygu Oktar

1970 yılında Samsun’da doğdu. İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nin ardından 1993 yılı Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni dönem birinciliği ile bitirdi.

Dr.Gülden Gürel

1970 yılında Çorum’da doğdu. İlk, orta ve liseyi eğitimini İzmir’de aldı. Eğitim hayatını Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.

Dr. Çağatay Güngörsün

Medikal Estetik Hekimi
Dolgu, botoks ve ameliyatsız estetik uygulamalar doktoru.
chat Doktora Soru Sor
--> -->