home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

DoctorB Best Model of The World Jüri Koltuğunda

18 Ara

Bu sene 27. si düzenlenen, Uluslar arası Best Model of The World yarışmasına juri olarak davet edilen Op.Dr.Bülent Cihantimur, diğer seçkin jüri üyeleriyle birlikte 90 ülkeden gelen modelleri değerlendirecek

6 Aralık 2014 tarihinde İstanbul CVK Otel’de gerçekleşecek olan Dünyanın En İyi Mankeni yarışması,bu sene rekor katılımla gerçekleşiyor. Erkan Özarman’ın 55. meslek hayatı şerefine, bugüne kadar beraber çalıştığı Nükhet Duru, Uğurkan Erez, Vural Gökçaylı, Yıldırım Mayruk gibi modacı ve camiadan ünlü isimlerin yer aldığı juri kurulu, Op. Dr. Bülent Cihantimur’un da katılımıyla, bu yılın modelini seçmeye hazırlanıyor.
Dünyaca ünlü Fransız moda tasarımcısı Stephane Rollande jüri başkanlığında yapılacak olan Best Model of The World yarışmasında ülkemizi temsilen, erkeklerde Caner Tanrıverdi ve bayanlarda Melis Karakuş yarışacak. Önceki yılın birincileri Ayşenur Özkan ve Burak Çelik, taçlarını kazanacak olan yeni mankenlere devredecekler. Op. Dr. Bülent Cihantimur’un estetik cerrah gözüyle değerlendireceği Dünyanın En İyi Mankeni adayları, heyecanla 6 Aralık gecesini bekliyorlar.

  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->