home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

DoctorB Anti-Selülit

Şimdi DoctorB Sizler için Örümcek Ağı Kremi, Maskesi ve Serumu gibi daha bir çok ürünü online olarak uygun fiyatlarla almanız için Doctorb.com.tr adresi ile hizmet vermektedir incelemenizi öneririz.

Selülit hemen hemen her kadında görülen bir cilt bağ dokusu sorunudur. Gelişen teknoloji daha az hareket eden bir toplum olmamıza ve yediğimiz içtiğimiz besinlerin içinde bulunan katkı maddeleri de, oldukça sağlıksız beslenmemize neden oluyor. Selülit sorunun asıl nedenin bu 2 faktör olduğu görüşünü savunan uzmanlar, cildin epidermis tabakasındaki portakal kabuğu görünümünün ayrıca dolaşım bozukluğu, hormonal dengesizlik, kalıtımsal ve bağ dokusu zayıflığından kaynaklanabileceğini belirtiyorlar.

Her 3 kadından 2’si, hayatının belirli dönemlerinde selülit sorunu yaşıyor. Özellikle hamilelik sonrası, menopoz öncesi ve sonrası, şişmanlık selülit oluşumunu tetikleyen faktörler olsa bile, hiçbir sorunu olmaksızın selüliti olan kadınlarda bulunuyor.

Selülite Kalıcı Çözüm

Uzmanlar günde 2 litre su içmenin, düşük kalorili, özellikle magnezyum ve fostor oranı yüksek besinlerle beslenmenin, egzersizin ve masajın selülitleri yok etmeye yardımcı etkiler içerdiğini söyleseler de, bazı durumlarda takviye işlemler yapılmadan bu sorunun önüne geçmek mümkün olamayabiliyor. Profesyonel bir yardım alarak, destek tedavilerle selülitlerinizden kurtulmanız ve ya azaltmanız mümkün. Estetik International Sağlık Gurubu kliniklerimizde Op.Dr.Bülent Cihantimur yani DoctorB tarafından geliştirilen bu ürünlerle selülit tedavisinde kalıcı sonuçlar üretiyoruz. Hot cell ürünleriyle yapılan DoctorB Anti-Selülit uygulaması, kısa zamanda selülitlerinizden kurtulmanıza fayda sağlayacak bir metottur.

 

(Hiç oy kullanılmamış, ilk oy kullanan sen ol!)
Loading...
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->