home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Doctor B Aktif Kozmetikleri, Güzellik&Bakım Fuarı’nda

09 Mar

İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Rumeli Exibition Center’da düzenlenecek Güzellik ve Bakım Fuarı’nda Doctor B Aktif Kozmetik ürünleri de yer alacak
 
Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği Doctor B Aktif Kozmetikleri 10-13 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Rumeli Exibition Center’da Güzellik & Bakım Fuarı’nda yer alacak. Doctor B Aktif Kozmetikleri’nin sergileneceği stantta Örümcek Ağı kremi, Örümcek Ağı maskesi ve Örümcek Ağı serumu tanıtılacak.
 
Ücretsiz Örümcek Ağı maskesi uygulaması
 
Bu sene 25.yılını dolduran, Türkiye’nin sektöründe en büyük ve en önemli fuarı olan Güzellik & Bakım Fuarı, sektörün en önemli oyuncuları ile en yeni teknoloji ve ürünlerini ziyaretçileri ile buluşturmayı hedefliyor. Doctor B Aktif Kozmetikleri standına gelen herkese ücretsiz olarak “Örümcek Ağı Maskesi” uygulaması yapılacak.
 
Fuar alanı B215/A standında
 
Örümcek Ağı kremi, Örümcek Ağı maskesi ve Örümcek Ağı serumu hakkında ayrıntılı bilgilerin paylaşılacağı fuarda, aynı zamanda yeni işbirliği fırsatları da planlanacak. İstanbul Kongre Merkezi’nde B215/A’da yer alacak stant fuar boyunca sürecek farklı aktivitelerle de ziyaretçilerini bekliyor olacak.

  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->