home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Doctor B Aktif Kozmetikleri Güzellik & Bakım Fuarı’ndaydı

14 Mar

İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Güzellik ve Bakım Fuarı’nda Doctor B Aktif Kozmetikleri ziyaretçilerle buluştu
 
Bu sene 25.si düzenlenen ve ülkemizde sektörel en büyük ve en önemli fuarı olarak kabul edilen Güzellik & Bakım Fuarı’nda Op. Dr. Bülent Cihantimur’un aktif kozmetik serisi olan Doctor B Aktif Kozmetikleri ziyaretçilerle buluştu. Sektörün en önemli oyuncuları ile en yeni teknoloji ve ürünlerinin yer aldığı 10-13 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Kfuarda ayrıca, Op. Dr. Bülent Cihantimur, “Yaşlanmayı Reddet” isimli kitabıyla, okuyucusuyla bir araya gelecek, imza günü gerçekleştirdi.
 
Örümcek Ağı serisi
 
Örümcek Ağı kremi, Örümcek Ağı maskesi ve Örümcek Ağı serumunun yer aldığı Doctor B Aktif Kozmetikleri standında ürünlerin sektörel mensuplarla buluşması sağlandı. Aynı zamanda Örümcek Ağı maskesinin ücretsiz olarak ziyaretçilere uygulaması yapılırken, Doctor B Aktif Kozmetiklerine yeni ürünlerin ekleneceği müjdesi de verildi.
 
Evde uygulanabilecek profesyonel ürünler
 
Yoğun ilginin gösterildiği stantta imza günü münasebetiyle yer alan Cihantimur, ziyaretçilere Örümcek Ağı serisinin bizzat tanıtımını yaptı. Farklı illerde gerçekleşecek olan fuar, tanıtım, kongre ve etkinliklerle de yakın zamanda yine ziyaretçilerle bir araya geleceklerini söyleyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, Doctor B Aktif Kozmetikleri için, bireylerin evde pratik bir şekilde uygulayabilecekleri yaşlanma karşıtı, profesyonel ürünler olduğunun altını çizdi.

  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->