Cilt Tedavileri

Cilt Tedavileri Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşey

Cilt Tedavileri

Güzel ve estetik bir görünüm elde etmenin yolu, sağlıklı, pürüzsüz ve sıkı bir cilde sahip olmaktan geçer. Dış çevrenin olumsuz etkilerine maruz kalan yüz bölgesinin, düzenli olarak arındırılması ve bakıma alınması gerekir. Sağlıklı bir cilde kavuşmak için, cilt bakımı uygulamalarının yetersiz kaldığı durumlarda problemin düzeyine göre cilt tedavisi yapılmalıdır. Günümüzde cilt bakımı alanında hizmet veren pek çok güzellik merkezi vardır. Hatalı uygulamalarla, geri dönüşü olmayan cilt problemleri yaşamamak için, cilt tedavileri uygulamalarının hijyenik bir ortamda yapılıp yapılmadığına, cilt tedavilerinde kullanılan medikal ürünlerin güvenilirliğine, bakım ve tedavi sürecini yürüten personellerin uzmanlık düzeylerine dikkat edilmesi gerekir.

 

 

Cilt tipinize en uygun olabilecek bakım ve tedavi yönteminin ne olduğunu öğrenmek için öncelikle güvenilir bir estetik ve güzellik merkezine başvurmalısınız. Cilt bakım uzmanları tarafından gerçekleştirilecek cilt analizleri neticesinde bakım veya tedavi seçenekleri önerilir. Estetik International olarak, medikal cilt bakım ürünleri ve ileri teknoloji cilt bakım cihazlarıyla, steril ve hijyenik bir ortamda, uzman sağlık personelleriyle cilt bakım ve tedavi hizmetleri vermekteyiz. Yanlış seçimler güzelliğinizi gölgelemesin. Merkezimize başvurun, cildiniz için en ideal çözümü birlikte üretelim.

 

 

 • Ocotoline
  1. Ultrason: Kırışık, akne, koyu renk halka giderme
  2. Dermabrazyon: Kimyasal kullanmadan doğal peeling –cilt soyma-
  3. İyontofrez: DC akım ile kırışıklık sarkma ve ürün uygulama
  4. Lifting -kadırma-:Galvenik akım ile cilt altı kasları güçlendirme
  5. Spray: Tonik yada ilaçların hava basıncı ile iğnesiz deri altına mezoterapisi
  6. Jet peeling: Su ve hava ile doğal derin deri altı temizlik
    
 • OmiLüx
  1. Red Light: Yara iyileşmesi
  2. Blue Light: Akne -sivilce- tedavisi
  3. Plus: İnce çizgiler ve sarkmanın önlenmesi
    
 • Fraksiyonel Lazer
  1. Akne izlerinin düzleştirilmesi
  2. Vücut çatlaklarının giderilmesi
  3. Yüz yaralarının giderilmesi
  4. Kırışıklıkların giderilmesi
  5. Ben ve çillerin giderilmesi
    
 • Long Pulse Lazer
  1. Doğum Lekesi
  2. Şarap Lekesi
  3. Yaşlanma Lekeleri

Şeker Kürü 
Mevsim dönüşlerinde cildin nem oranını düzenlemek için yapılan özel bir bakımdır.

Leke Kürü 
Özel nedenlerle istenmeden oluşan(güneş –doğum- melazma- yanlış kozmetik kullanımı vb gibi)cilt problemlerini gidermek adına özel karışımlarla yapılabilen önemli bir tedavidir. 
Daha ileri doğum lekeleri ve yaşlanma lekelerinin tedavileri için Long Pulse Lazer sayfamızı incelemenizi öneririz

Akne -sivilce- Kürü 
Cildin yağ dengesini düzenlenmek için yapılan özel bakımlardır. Kişiye göre programlanır ve uygulanır. İltihaplı aktif akne döneminde bu dönemi sonlandırmak için deri altına uygulanan kürlerin yanı sıra aktif dönemi sona ermiş ancak derin akne izleri kalmış kişilerde doktorlarımızın önerileri doğrultusunda kimyasal peeling uygulamaları yapılabilmektedir. Akne tedavileri, aknenin durumuna göre farklı uygulamalar gerektirebilir. Kimyasal olmayan özel bir peeling sistemi olan dermabrazyon uygulamasını da önermekteyiz. Dermabrazyon kimyasal olmayan doğal bir peeling yöntemidir. Bunun yanında ışık tedavisi olan OmniLüx ile akne sorunları giderilebilir. Akne ile oluşan derin izlerin giderilmesinde ise Fraksiyonel Lazer tedavisi çok iyi sonuçlar vermektedir.

Anti – Aging Kürü 
Yoğun A vitamini türevi ile yapılan özel bir bakımdır. Orta yaş ve üstü ciltler için A vitamini ile lifting –kaldırma- yapılarak, ince çizgiler açılır, sarkmaların toparlanması ve cilde canlılık kazandırmak için yapılan bir bakımdır. Kişinin ihtiyacına göre seans sayıları belirlenir. Sonbahar-kış-ilkbahar ayları yapılır, Yaz aylarında dikkatli uygulanması gerekir. Bu uygulama cilt altına basınçlı oksijen ile iğnesiz mezoterapi yapılarak da Jetpeel ile uygulanarak çok iyi sonuçlar vermektedir. Ayrıca ciltteki leke ve kırışıkların giderilmesinde OmniLüx ışık tedavisi oldukça etkilidir.

Göz Kürü 
Cildin en ince tabakasının bulunduğu göz çevresi bakımlarının amacı ince çizgilerin açılması-göz kapağı sarkıklarının önlenmesi – gözaltı morluk tedavisi ve yorgun görünümün giderilmesi için özel karışımlarla yapılan bakımlardır. Hafta bir kez uygulanması gerekir. Ultrason tedavisi ile desteklenebilir.

Kimyasal Peeling 
Sonbahar ve kış mevsiminde yapılan asitlerle cilt katmanını uyarıp, cildin yenilenmesini sağlayan. Özellikle cilt tedavisinde kullanılan kesinlikle uzmanlar tarafından yapılması gereken bir bakımdır. Kimyasal peeling uygulaması yerine basınçlı doğal peeling uygulaması olan dermabrazyon uygulamamızı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Necla Ö.
17.02.2015 17:29:55
Öncelikle personelleriniz çok ilgili ve dikkatli.Klinik hijyenik olması size artı katıyor. Her şey için teşekkürler
Sahra Ayan
21.11.2014 10:17:37

detaylı bilgi verildiği için ve özenli ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim Ankara Şube

filiz özdemir
08.11.2014 16:56:07

ilgili personel :Betül serter Çok memnun kaldım harika bir deneyimdi.tebrikler estetik international Ankara şubesinden çok memnunum. herkese çok teşekkür ediyorum Ankara Şube

Selen ersavaş
31.10.2014 13:32:03

İlgili personel:Nuriye yıldız Mükemmeldi.Bilgilendirdi doğru ürünleri seçti kendimi özel hissettirdi. Ankara Şube

Merve Görgülü
14.10.2014 14:42:54
ilgi bakımından gayet iyi personellere sahip lazer ve cilt bakımından aldığım hizmetten son derece memnunum Ankara Şube
Nezahat A.
22.08.2014 18:59:18

Personelin ilgisi ve özeni için teşekkür ederim keyifli ve mutlu ayrılıyorum kliniğinizden 

Ebru H.
23.07.2014 12:02:44

Son derece memnun kaldım. Gayet güzel. Çok ilgililerdi. Merci.

Gülsüm N.
05.06.2014 11:49:09

Çok teşekkür ederim. Güzel bir cilt bakımı oldu. Temiz güvenilir bir yer.

Zülal S.
08.03.2014 12:12:46

Gülay Hanım´ın elleri sihirli bence. Süperdi cilt bakımı mükemmel. Çok teşekkür ederim. Bu kadar sanatkar bir ellere sahip çok titiz bir çalışma yapıyor. Sağolsun.

Deniz D.
31.01.2014 14:30:46
Kapıda girdiğim anda sunulan sıcak karşılamadan, güler yüz ve ilgiden çok memnunum. Cilt bakımına Selma Hanım’a geliyorum kesinlikle çok memnunum ve tavsiye ediyorum.
Yorum Yaz