home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Burun Estetiği Neştersiz ve Acısız

Burun Estetiği artık çok daha kolay yapılıyor. Burnundaki küçük kusurlardan rahatsız olanlar ya da ameliyat olmaktan korkanların imdadına Basit Burun Estetiği yöntemi yetişiyor. Neştersiz acısız, morluksuz ve iz bırakmadan uygulanan bu yöntem sadece 10 dk. sürüyor ve burun yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Böylece Ameliyatsız Burun Estetiği mümkün oluyor, fakat problemi daha büyük olanlar da hiç korkmamalı gelişen yöntemler ile Burun Estetiği(Rinoplasti) artık çok daha kolay yapılabiliniyor.

 

Burun Estetiği 10 Dk. Ameliyatsız Dahi Yapılabilmektedir

 

Dünya üzerinde en fazla uygulanan cerrahi girişimlerin başında rinoplasti geliyor. Burnun yüzün tam ortasında ve yüz güzelliğine etkili bir katkı yapması dolayısıyla, estetik açıdan sorunlu bulunan ve ayrıca sağlık açısından problemler de yaşatan burnun, iç ve dış şekil bozuklukları düzeltiliyor. Estetik International Sağlık Grubu bünyesinde yapılan operasyonlar, hastanın psikolojisini birinci planda tutan yaklaşımla, iyileşme süreci boyunca konforu ilk günki gibi sağlayarak, yüz güzelliğinin bir bütün olduğu bilincinden hareketle planlanmaktadır.

 

Kimler Burun Estetiği Yaptırabilir?

 

        • Burun iç yapısından dolayı, yetersiz ya da eksik nefes alan, horlama, uyku apnesi gibi sağlık sorunu yaşayanlar,

 

        • Burnunda estetik sorunları olanlar,

 

        • Sağlık ya da estetik açıdan problemli bir buruna sahip, ergenlik dönemini geçirmiş kişiler,

 

        • Burnundaki estetik sorunlar yüzünden özgüven kaybı yaşayanlar,

 

       • Bir önceki operasyonundan memnun kalmayanlar.

 

Burun estetiği nasıl yapılır?

 

Estetik International Sağlık Grubu olarak, burun ameliyatı öncesinde hastalarımıza dijital simülasyon teknolojisinden faydalanarak, operasyon sonrası nasıl bir görüntüye ulaşacaklarını, farklı versiyonlarla gösteriyoruz. Bu sayede hastalarımız, herhangi bir sürprizle karşılaşmadan, güven içerisinde operasyona giriyorlar.  Kliniklerimizde burun operasyonu (rinoplasti) olacak hastalarımızın burun sorununu netleştirdikten sonra, hangi tekniği kullanacağımıza ilişkin planlama yapıyoruz.

 

Basit Burun Estetiği:

Lokal anestezi altında yapılan ve Estetik International Sağlık Gurubu bünyesinde son derece kısa bir süre içerisinde uygulanan bir tekniktir. Burun ucuna şekil vermek, doğuştan ya da zaman içerisinde yer çekimine bağlı olarak da düşebilen burun ucunu kaldırmak amacıyla yapılan bir operasyondur. Kesi yapılmadan, tampon, alçı ve benzeri aparatlar kullanılmadan sadece iple uygulanan bu teknik, operasyon sonrası hastalarımıza en konforlu süreci yaşatmaktadır.
 
Burun Estetiği:
Kemerli ya da bir darbe sonucu formunu kaybetmiş burun yapısına uygulanan klasik burun ameliyatlarıdır. Burun ameliyatlarında en fazla dikkat ettiğimiz konu, hastanın yaşı ve cinsiyetidir. Ayrıca yeni burun tasarımında, total yüz kontürüne uygun olması ve mutlak kişiye göre tasarlanmış bir plan çerçevesinde yapılması hedeflenir.
Sekonder Burun Estetiği: Revizyon burun tedavileri olarak da söyleyebiliriz, daha evvel burun ameliyatı geçirmiş hastalara uyguladığımız bir operasyondur. Burnunda çökme olan, istediği gibi bir buruna sahip olamayan, iyileşme dönemi geçtikten sonra nefes almama ya da koku alamama gibi sorunlar yaşayan hastalar bu operasyonu yaptırabilirler.
 

Burun Estetiği Yaptıranlar

 
Burun Estetiğinin Olmazsa Olmazları
 

Her zaman dile getirdiğimiz gibi, burun yüzün tam ortasında, yüz güzelliğine katkı sağlayan bir organımızdır. Fakat özellikle vurgulamak isteriz ki, cilt, dudak, göz ve saçlar, her zaman burundan önce gelen ve mutlaka canlı ve taze kalması gereken bölgelerdir. Bu sebeple burun estetiğine bakış açımız, çoğu estetik cerrahi kliniğinden farklı olup, kişiye özel burun tasarımlarının yapılması gerektiği düşüncesindedir ve bu öğretiyle hareket etmekteyiz. Her hastanın yüz kontürü, cilt yapısı birbirinden farklıdır. Herkese aynı burun tipinin yapılması, güzel bir burun ama yüze uyumsuz, total güzelliği gölgeleyen bir unsur olarak karşımıza çıkar. Burnun gözle, dudak yapısıyla ve çene ve elmacık kemikleriyle uygun olması ve tasarımın tüm bu öğeler ışığında planlaması gerekmektedir.

 

Çoğu hasta için önemli ve hatta bazen şaşırtıcı iyileşme ve değişim yaratabilmesine rağmen; gerçekte burun yapısının güvenle değişmiş olması, ileride hastaya yeni sorunlar çıkarmaması açısından çok önemlidir. Bu doğrultuda bu ameliyatı olmak isteyenlerin cilt kalınlığı, iskelet boyutu gibi anatomik hususlara ek olarak; fonksiyonel kısıtlamalar ve uzun vadeli dayanıklılık gibi konular dikkate alınmalı ve bu alt yapıya uygun olarak planlama yapılmalıdır. Hastanın istekleri çok önemli olmasına rağmen söz gelimi ultra-ince bir burun yapısı isteği ve bunu yapmak için girişilen teşebbüs komplikasyonlara yol açabilir. Bu sebeple hastadan gelen talepler, hastanın talebine karşılık anatomik yapısı ve yüz kontür hattı mutlaka irdelenmelidir. Zarif çizgileri ile daha iyi bir biçimle yeniden şekillendirilmiş bir burun ve buna uyum sağlayan hoş bir kontur yapısı hemen hemen her sağlıklı hasta için mümkündür. Bu sebeple bu operasyonda mutlaka yüzün tamamına bakılarak hareket edilir. Burun estetiğinde amaç sorunları giderip, yüz kontürüne uyumlu ve estetik olduğu anlaşılmayan yeniden şekil verilmiş bir yapıya ulaşmaktır.

 
Bilgisayarlı görüntüleme
 

Karmaşık bir ameliyat yerine, her zaman fonksiyonelliği ön planda tutulmuş ve yüz bütününe uyum sağlayan planlamayı uygun görmekteyiz. Estetik International kliniklerinde ayrıca oluşturulan yeni burun yapısını 3D dijital simülasyonla görebilir, operasyon sonrası burnunuzun alacağı nihai sonucu bilgisayarlı görüntüleme sayesinde inceleyebilirsiniz.

 
Burun Estetiği Sonrası
 

Ameliyat sonrasında yapılan tekniğe göre değişen şekillerde ve bünyenize bağlı olarak, şişme, morarma ve ağrı hissetmeniz son derece doğaldır. Hızla, günden güne fark eden seyirde burnunuzdaki ödem, morarma gibi sorunlarınız geçer. Ortalama 1 hafta sonra sosyal hayatınıza geçiş yapabilirsiniz. Basit burun estetiğinde ise, derhal sosyal yaşantınıza dönmeniz mümkündür. Bu dönemde burnunuzu güneşin zararlı ışınlarından ve dış etkenlerden kaynaklanan darbelere karşı korumanız gerekir. Geniş yakalı kıyafetler giymek ve geniş şapkalar takmak size kolaylık sağlayacaktır. Gözlük kullanımı yerine lens takmak, denize veya havuza girerken dikkatli olmanızı öneririz. Operasyon sonrasında yeni burun şeklinizin tam manasıyla oturması 6 ayı bulabilir. Bu sebeple nihai sonucu görebilmek için sabırlı olmanızı ve süreç boyunca doktorunuzu olası gelişmelerden haberdar etmenizi öneriyoruz.

 
Tampon ve alçı
 

Burun estetiğinin tam manasıyla sağlıklı bir şekilde iyileşmesine olanak sağlayan alçı ve tamponlar, pek çok hastanın en fazla korktuğu konuların başında geliyor. Bugün delikli tamponlarla çok daha rahat nefes alındığını hatırlatmak istiyoruz. Ayrıca burnunuza yerleştirilen tamponlar bir ya da 2 gün sonra acısız şekilde çekilerek çıkartılır, alçı ise ortalama 1 hafta sonra kaldırılır.

 
Hizmet Anlayışımız
 

Bu ve benzeri estetik cerrahi operasyonları kişiye özel yapılır. Kişinin kendisine en yakışacak oranların tespiti ve sonrası doktorunun önerileri ile yüzünüze en uygun ölçüler belirlenerek size dijital olarak sunulur. Dijital ortam da ameliyat sonrası gerçeğe en yakın şekilde ne ile karşılaşacağınızı büyük ölçüde görerek her türlü sürpriz sonucun önüne maksimum orada geçilerek hastaların memnuniyeti için gerekli tüm işlemler itina ile yerine getirilmektedir. Operasyon esnasında son teknolojiden tamamen faydalanılır. Doktorlarımız tüm dünyadaki bilimsel gelişmeleri kaçırmaksızın takip ederek çeşitli kongrelere bazen sunum yapmak bazen de yeni gelişmeler hakkında bilgi almak için katılarak her zaman en gelişmiş bilimi sizlerle paylaşmak için çaba sarf ederler.

 

Estetik International İstanbul Merkezli olarak ülkemiz başta olmak üzere dünya geneli hastalarımıza uzun yıllardır hizmet vermektedir. Hastalarımız tamamı tüm çalışanlarımızın özverili çalışmaları ile birlikte Estetik Merkezimize ilk girişinizden taburcu olana kadar kusursuz hizmet almanız için çalışmaktadırlar. Taburcu sonrası da hastalarımızın takibini özenle yapıyor kendilerini mutlu ve güzel hissettiklerinden emin oluyoruz.

 
Ayrıntılı Bilgi
 

Daha geniş bilgi almak için lütfen hemen bizimle irtibata geçin. Temsilcilerimiz sizin tüm sorularınızı cevaplayarak merak ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olmak için eğitilmişlerdir. Yüksek kalite standartlarımız hasta memnuniyeti için özenle düzenli olarak kontrol edilmekte ve tüm personelimiz sıklıkla eğitimlerden geçirilmektedirler.

Estetik International Sağlık Gurubu’nda kendinizi özel hissedersiniz…

Sıkça Sorulan Sorular
Tıp dilinde Rinoplasti olarak kullanılır ve burnun yeniden şekillendirilmesi manasına gelir. Sadece burnun yeniden şekillendirilmesin de değil, doğum kusurları veya sonradan oluşmuş travmalar sebebiyle fonksiyon kayıpları yaşayan burunlar için gerçekleştirilen cerrahi işlemlerdir.
Fiyatlar için Estetik International kliniklerimizi veya çağrı merkezi hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı kamuya açık mecralarda estetik cerrahi maliyetleri hakkında bilgi verilmesini yasaklamıştır.
Genellikle güvenli cerrahi işlemdir, ancak her cerrahi operasyonda olduğu gibi, bazı olası riskleri barındırmaktadır. Gelişen teknoloji ve kurumumuzda görev yapan profesyonel cerrahlarımız, risklerin azalması ve hasta memnuniyeti için ellerinden gelen performansı göstermektedirler.
Öncelikle Bu operasyonunu yapacak olan cerrahla bir araya gelerek muayeneniz yapılır ve gerçekçi beklentiler üzerine yoğunlaşarak planlama yapılır. Burun ve yüz hattınıza uygun olan operasyon tekniği belirlenir. Bu sırada doktorunuz size operasyon öncesinde yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgiler aktarır. Ameliyat için kararlaştırılan güne kadar doktorunuza kafanıza takılan herhangi bir soru için ulaşmanız mümkündür.
Sigara dokuların oksijensiz almasına neden olan zararlı bir alışkanlıktır. Sigara içerek ameliyat sonrasında iyileşme sürecinizi uzatırsınız, hem de alacağınız anestezinin verimini azaltırsınız. Bu sebeple sigara içtiğinizi mutlaka doktorunuza söylemeli ve en az 2 hafta önceden sigarayı bırakmalısınız. Belki de bu, tamamen sigarayı bırakmak için iyi bir zaman olabilir.
Seçilen tekniğin çeşidine göre ameliyat prosedürleri farlılıklar içerirler. Genellikle genel anestezi altında ve mevcut burun durumunuza bağlı olarak, açık ya da kapalı teknikle operasyon yapılır. Fonksiyonel ve estetik açıdan burna şekil verildikten sonra operasyon tamamlanır.
Size yapılan cerrahi tekniğe göre, burnunuza ilk bir hafta için tampon ve alçı konulur. Ameliyattan sonra yine ilk hafta göz çevresinde orta seviyede şişlik, hafif ağrı ve morarma olabilir. Bu süre boyunca doktorunuzun önerilerine dikkat etmelisiniz. Bir hafta sonra günden güne hızlanan bir şekilde iyileşme sürecini yaşarsınız.
Sonrasında en fazla iki hafta boyunca yorucu faaliyetlerden kaçınmalısınız. Burnunuzu darbelere ve güneş ışınlarına karşı korumalısınız. Bunun için büyük koruyucu şapkalardan faydalanabilirsiniz. Doktorunuz size günlük aktivitelere dönüş için güvenli bulduğu zamanı bildirecektir.
Burnunuzdaki şişlik iner inmez burun estetiğinizin sonuçlarını genellikle görebilirsiniz. Solunumla alakalı olarak genellikle sorun yaşamazsınız. Nihai sonuç ve tam manasıyla görüntünün oturması 6 ayı bulabilir.
Eğer nefes alma veya fonksiyon kaybı gibi sorunlarınız yoksa, ameliyatsız basit burun estetiği veya dolgu uygulamalarıyla burnunuza şekil verilebilir, profil eksiklikleri giderilebilir ve hatta burun ucu kaldırılabilir.

 

Summary
burun estetiği
Service Type
burun estetiği
Provider Name
Estetik International - Burun Estetiği,
Saniye Ermutlu Sok. No:3,istanbul - kadıköy,kozyatağı-34742,
Telephone No.+904447707
Area
istanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Türkiye
Description
Burun Estetiğinde ileri teknikler ile kırmadan acısız doğal burun estetiği istanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Türkiye de sizler iyi hizmet edebilmek için çalışıyoruz.

Bu tedavi yöntemi hakkındaki görüşlerinizi yazın ve uzmana puan verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar:

Elif Tuğçe

internette dolaşırken youtube burun operasyon önce sonralarını gördüm korkunça heldeydi yaptıranlar, sizin bu operasyonunuzu yaptıran arkadaşlarımsa hç bir sorun yaşamamamıştı. şimdi bende operasyona geldim , bugün operasyondan sonraki ikinci günü kliniğinize geldiğimde gösterdiğiniz ilgi alaka için çok teşekkür ederim operasyon sonrasındada çok rahat bir süreç geçirdim herşey için teşekkürler beni o zahmetli sürece sokmadan burnumu düzelltiğiniz minnettarım

5

Perihan

Merkezinizde çok iyi ilgi ve alaka aynı zamanda değer verme var. Melike hanım tafaından çekilen resmimin istediğim burun şekline birebir aynısına kavuştum. Doktorlarımın ve hemşirelerime çok teşekkür ederim ellerinize sağlık. Hemşireler ve özellikle nasiba hm ilgisi ve yardımları sayesinde çabuk iyileştim. Hepinize tavsiye ederim

5

Kemal

çalışanların ilgisi çok iyiydi ekip işini bilen insanlardı, doktorumunda güvenilir elleri sayesinde iyi bir operasyon geçirdim herkese tavsiye ediyorum..

5

Bihter

Odalar daha kişiye özel olsaydı 10 üzerinden 9 diye bilirdim ama önemli olan hasta sağlılı ve güveni operasyonumu yapan ekip çok titizdi teşekkür ederim

5

Dilan

Operasyonu yapan personel, Bülent beyin son derece titiz ve düzenli çalışması süreç boyunca ilgi alakasından dolayı teşekkürü borç bilirim. Çok memnun kaldım kendisinden

5

ilayda

iyi ilgi gördüğüm burda istediğim burun şeklinin birebir aynısına kavuştum. Doktorlarımın ve hemşirelerime çok teşekkür ederim ellerinize sağlık. Hemşireler ve özellikle nasiba hm ilgisi ve yardımları sayesinde çabuk iyileştim. Hepinize tavsiye ederim

0

Mehmet Sadi

Kusur ve rahat bir operasyon geliştirdikleri teknikle anlatılan hiçbir sıkıntıyı yaşamadım , herkese sevgilerle

0

vedat

süper ekip ve süper sonuç burun operasyonum harika geçti

5

Oytun

Burnum oldukça tipi, bozuyordu , görüntüden rahatsızdım, operasyon sonrasında kendimi daha çok beğendiğim kadar çevremdende aynı olumlu tepkiyi alıyorum , hocama teşekkürler

5

Menekşe

Yüzümde orantısız duran bir burna sahiptim ve nefes alamada sıkıntı yaşıyordum, doktorum sayesinde bu sıkıntıdan kurtuldum Doktorları harikabir yer gidip görüşmelisiniz

5

Şansım

şikayet etmek istediğim birşey var çok iyisiniz 🙂 klinklerinizde çok iyi ilgi alaka ve hizmet aldım ve operasyonumda çok iyi oldu. herkese tavsiye ederim.

5

Leman

Aldığım hizmetten fazlasıyla memnun kaldım , operasyonum başarılı geçti teşekkür ederim hepinize

5

Ülker

İlk lazer uygulamaları ile tanıştığım estetik internationalla bu sene ilkez basit burun estetiği oldum memnunum

5

Begüm

Benim burnumu yücel hoca yaptı burada ve çok memnun kaldım. klinik personeli , ve çalışanları ilgili insanlar. Burun için tavsiye edebilirim çünkü üst üste ameliyat olmaya gelebilicek bir konu değil ve bir kere yalnış bir operasyon oldumu düzelmesi zor oluyor.

4

nick

I would like tı thank Dr. Bülent he is the best Dr. İn the world and special thanks to candan and elif they are amazing team we felt so comfortable they tıık a good care of us but I think the reception needs more training they are not that much profesional

5

neşe

girdiğim stres boşa çıktı ekibin ve doktorun hastayı nasıl rahatlatacağını bilmesi operasyonun başarısı kadar önemliymiş . burnumdaki tüm sorunları giderdiler

5

Vildancan

daha önce Olduğum göz kapağı sonrasında Bülent Beyin ilgi ve alakası ve klinik personellerinin tutumundan memnun kalmıştım. Bu yıl en cesaret edemediğim ameliyatını olan burun estetiğinide oldum ve boşuna kormuşum dedikleri gibi basit ve rahat bir operasyon geçirdim teşekkürler

5

Mert

Doktorum Saygı duyuyorum çok iyi bir doktordu zor kemerli bir burundan harika bir sonuç çıkardı, erkeklere kız burnu yapan doktorlardan değiller, çok teşekkür ediyorum.

5

saniye

Zor gözüken ve çok dikkat gereken bu operasyon için burayı seçtiğim için çok memnunum HEM EKİP OLARAK HEMDE DİĞER KOŞULLARI OLDUKÇA İYİYDİ. sevgiler

5

özge

Burun operasyonun çok fazla hatalı uygulama yüzünden sıkıntı çeken insanlar duydum araştırırken , doktor seçimi hem sağlık hemde estetik yönünden çok önemli yaptırdığınız burun sizin yüz tipinizle orantılı olmalı. Bu sebeple ben burayı seçtiğim için şanslıyım doktorum Yücel bey harika bir insandı herkese tavsiye ederim

5

Handan

Almanyadan sadece bu Burun estetiği için yabancı misafirimi alıp geldim hem transfer hizmetiniz hemde personeliniz harika insanlardı, bana refakat eden arkadaşımda şimdi size saç ektirecek harikasınız

5

C.pala

kliniklerindeki başarılı sonuçları görüp karar verdim , burayla görüşmeden karar vermeyin

5

İrem

Hastene ortamları temiz ve sıcak , Burnum ile şikayetlerim dışında yakamadığım fazla yağlarda vardı, ikisindende yüzel bey ve bülent beyin sayesinde tek günde kurtuldum , rahatta bir iyileşme süreci yaşadım . Şuan çok daha mutluyum . gidip kendileri ile tanışmanızı tavsiye ederim

5

Özge.Ol

Uygulamamdan , doktor bey ve ekibinden çok memnunum klinik ortamları temiz ve has ile ilgileri üst düzeyde. hasta memnuniyetleri duyarak gitmiştim ve bende mutlu olanlar arasında oldum. Burun estetiğinde harikasınız.

5

ayşen

Burunumdaki kemek için kliniğinize mart ayında başvurdum, ön görüşme yaptıktan sonra kafamdaki tüm soruların cevabını almış şekilde burun amliyeti yaptırmaya karar verdim. verdiğim bu kararın ne kadar doğru olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum . Benimle ilgilenen tüm personalinizin gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür edeiyor ve sorunları olan herkese sizi ve kliniklerinizi kesinlikle öneriyorum

5

nilay

burun estetiği ciddi bir iş ve bilenin yapması gereken bir işlem sonra telafisi olmayabiliyor bu sebeble estetik internationalı kesinlikle öneriyorum

5

aycan

bana bakan Ebru ve Nasibe hanıma teşekkür ederim.tüm operasyon için stresimi atmama yardımcı oldular. Yücel bey eminim estetik konusunda dünyadaki en iyi doktorlardan biri burun estetiği ve meme estetiği operasyonlarım çok başarılı geçti kendisine teşekkür ederim

5

saadet

Koca bir burundan kurtuldum doktorum ve hastene süperdi eğer bir burun estetiği düşünüyorsanız mutlaka Yücel hoca ile görüşmelisiniz

5

Neriman. Büyük

operasyon sonrasındaki hasta bakımları , işlerindeki incelikleriyle beni mest eden kurum , Bülent Cihantimur estetik konusu deyince tek geçerim.

5

şULE

hocamın yaptığı burun operasyonu ve çarpık bacak operasyonu çok başarıllı oldu,, iki operasyonu birlikte yaptırmaktan ilk başta çekincelerim vardı ancak o ve ekibi beni rahatlattılar ve kendimi yeniledim , şimdi çok memnunum herkese tavsiye edeim

5

Şirin

havalandırmanın çok ses çıkarması ve Klinikteki ufak eksiklere biraz takılmış olsamda doktorumun ve hemşirelerimin ilgisi ve operasyonu başarı ile sonuçlanması beni tatmin etti

4

Aygül esen

Özellikle yÜCEL BEYE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM kendisine minettarım, yine aynı şekilde cemal beyde motive etmek konusunda oldukça başarılıydı. Burnumdaki tüm sorunları giderdiler . Ödeme konusundaki yardım ve alakaları içinde ayrıca teşekkür ederim 🙂

5

Merli

operasyon esnasında tüm personel ilgili ve doktorumunda eli çok hafifti rahat bir operasyon geçirdim, herşey için teşekkürler

5

Vildancan

Bülent bey işinde çok usta bir doktor ,Klinikleri ayrıca çok iyi. Burnum ve göz çevremde yaptıkları değişim ile kendime geldim teşekkür ediyorum.

5

Melisa N

Hemşireler ve doktorum çok tatlıydı çok güzel ilgilendiler benimle, Bu kadar yakın ilgilileceklerse bir daha gelebilirim. Şaka şaka tıp okuımayı düşünmeye başladım 🙂

5

İlayda

Burnum harika oldu, Estetik international Kliniklerinize geldiğim ilk günden operasyonlarımın olduğu güne kadar şikayet edebiliceğim en ufak olay yaşamadığım ve rahat bir operasyon geçirmeme yardımcı olduğunuz için tüm çalışanlarınıza vize teşekkür ederim

4

Manolya

10 ay önce operasyona girdim öncesi ve sonrasında çok ilgilendirler müşteri memnuniyeti mükemmel. Burun operasyonui düşünenlerin estetik internationala kesinliklikle gitmesini öneririm

5

ersan

Çalışmalarında başarılı bir klinik olduğu için burayı tercih ettim beni yanıltmadıkları ve başarılı operasyonları için teşekkür ederim.

5

Kemal

girdiğim operasyon öncesin rahatlamamı sağladılar doktorumunda güvenilir elleri sayesinde iyi bir operasyon geçirdim herkese tavsiye ediyorum

5

nazlı

Çalışmalarında başarılı bir klinik olduğu için burayı tercih ettim beni yanılmadıkları ve başarılı operasyonları için teşekkür ederim.

5

Nagehan Alçı

Burnumdaki kemik ve büyüklük beni görsellik dışındada rahatsız ediyordu doktor yücel beyin maharetli elleri sayesinde rahatça sorunum çözüldü herkese tavsiye ederim

5

Miray

Dün ameliyat oldum ve bugün bir sıkıntım yok rahat geçiriceğim gibi hissediyorum şuan , klinik teki doktor ve hemşireler oldukça iyiler

5

alaz

Çalışanlar kişiye özel ilgi gösteriyor .Bütün endişelerim bir anda kayboldu ve rahat bir operasyon geçirdim herkese içtenlikle öneriyorum hayal ettiğim buruna kavuştum …

5

Olcay

ilgili ekip gayet kibar ve işlerinde gayet özenli çalıştılar, haklarında hep olumlu referanslar alıp gitmiştim zaten herkese Bülent bey ve diğer kliniğindeki doktorları tavsiye ederim hepsi iyi doktor ve güzel insan

5

Yeşim

Kliniğe muayene için gitmiştim sadece burun operasyonu olacaktım klinikte gördüğüm sonuçlar ve ilgi karşısında hemen ikna oldum operasyonumu gerçekleştirdiler, sorunsuz ve istediğim gibi sonuç aldım hepinize teşekkür ederim

5

Melike

doktorum çok tatlı birisi yıllardım istediğim burana sahip oldum. Arkadaşlar gayet güler yüzlü ilgili alakalı ve hoş görülülerdi tavsiye ederim

5

Merih

hocamın operasyonu çok başarıllı geçti, iki operasyonu birlikte yaptırmaktan ilk başta çekincelerim vardı ancak o ve ekibi beni rahatlattılar ve kendimi yeniledim , şimdi çok memnunum herkese bu güzel ekibi tavsiye ederim. Ve burnum artık çok güzel 🙂

5

L.G

Burnumdan tüm fotoğraflarda gözüme batıyordu, başarılı sonuçlar aldım kesinlikle öneririm

5

Şulecan

hiç ameliyat olmamıştım çok korkuyordum fakat çok memnun kaldım ameliyat sonrası hiç bir ağrım sızım olmadı , burunumdan şimdi çok memnunum .doktorum bülent bey ve ekibinden çok mutlu kaldım herkese öneriyorum.

5

gökçec

Estetik burun ameliyatından çok korkuyordum ama yaptırmakta istiyordum ,doktorumun bilgilendirmesinden sonra operasyonu oldum aldığım sonuçtan oldukça memnunum çok kısa bir operasyon oldu, burun estetiğinden şikayet edebileceğim herhangi birşey olmadı hızlı iyileştim

5

Sena

hemşirelerinin güler yüzlülüğü sayesinde memnuniyetim arttı , işlerini iyi yapsalarda karşısındakinin insan olduğunu unutan insanlardan değiller, hem güven hem huzur verdiler. bu sebeple içtenlikle tavsiye ederim, daha güzel olamazdı

5

Yeşim

Kendi geliştirdiği teknikler ile meşhur biryer değiilmiş sadece başarılı bir operasyoncu Yücel haca mükemmel biri tanışmanızı tavsiye ederim

5

eda

Yapılan operasyonlardan ve hizmetlerden çok memnun kaldım Ebru hemşire ve doktor bey ve hizmetlerden çok memnun kaldım emeği geçen bütün insanlara çok teşekkür ederim. Allah ellerinize dert vermesin . Allah gönlünüzden geçen bütün şeylerin en hayırlısını nasip etsin inşallah.

5
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
 • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor