home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Bio Saç Ekimi

Bio Saç Ekimi Hakkında

 

Bedene uyumlu biyolojik liflerden üretilmiş Bio Saç Ekimi, Ekim için yeterli saçı olmayanlara ve ya pratik bir şekilde aynı gün doğal görünümlü saçlara kavuşmak isteyenlere en etkili çözümü sağlıyor. Saç ekimi kellik sorunu yaşayanlar için uygulanan, en etkili yöntemlerden birisi. Klasik olarak, saç ekimi yapılması için, donör alan olarak adlandırdığımız bölgeden alınan saç kökleri, saçtan yoksun bölgeye transfer edilir. Fakat bazı durumlarda kellik sorunu yaşayanların bedenlerinde bu nakli sağlayacak donör alan olmayabiliyor. Bu durumda kişiler kullanışsız peruk ve benzeri materyaller denemek zorunda kalıyorlar ya da istemeseler de kel olarak hayatlarını devam ettiriyorlar.

 

Bio saç ekimi, mevcut bir donör alanı olmayan ama kellik sorununa bir çare arayan kişilere son derece pratik bir uygulama şansı veriyor. Bedene herhangi bir zararı olmayan lif dokulu saçlar, pratik bir şekilde saçtan yoksun bölgeye ekiliyor.

 

Bio Saç Ekimi Nedir?

 

Bio en son geliştirilmiş teknolojiyle yapılan, kellik sorununu çözümlemeye yardımcı güvenli ve etkili bir uygulamadır. Bedeninde saç ekimi için yeterli miktarda kıl kökü bulunmayan kişilere, biyolojik yapıya uygun olarak üretilmiş, yüksek kaliteli lif içeriğine ssahip saç ekimi işlemidir. Herhangi bir sebepten ötürü kellik sorunu yaşayan ve bu yüzden psikolojik ve fiziksel olarak kendisini eksik hisseden kadın ve erkeklere estetik bir çözüm sağlar.

 

Bio saç ekiminde, özel bir cihaz yardımıyla cilt altına suni lif dokulu saçlar düğümlenir, kısa süre içinde vücut ekilen saç liflerini kavrar ve kolayca çıkmasını engeller. Ekilen saçlar tarama ya da çekilme gibi fiziksel baskıdan zarar görmez. Kendi doğal saçınız gibi bir görüntü oluşturur.

 

CE ve FDA onaylı Bio saç ekiminde kullanılan saçlar, cilt alt dokusu tarafından hızlıca kabul edilir ve vücuda herhangi bir zarar vermez. Farklı uzunluk, renk ve saç yapısında alternatifleri bulunan Bio saç ekiminde, doğal saç yapınıza en uygun tercihi yapabilirsiniz. Bio saç ekimi yaptırdığınızda, saçlarınızı kestirmenize gerek yoktur, ekilen saçlar uzamaz. Dirençli bir yapıya sahip olan Bio saç ekimiyle oluşturulan saçları, tarayabilir ve şekil verebilirsiniz.

 

Bio Saç Ekiminin Avantajları

 
     • Birkaç saat içerisinde doğal görünümlü, dolgun saçlara kavuşabilirsiniz.
     • Uzun ya da kısa, düz, dalgalı ve ya kıvırcık gibi farklı formlarda sunulan alternatifleri mevcuttur.
     • Bio saç ekimi sonrasında derhal sosyal yaşantınıza dönebilirsiniz.
     • Birkaç hafta bölgeyi koruyarak spor, egzersiz yapmaya başlayabilirsiniz.
     • Bio saç ekimi sonrasında saç bakımı için yapılması gereken farklı bir işlem yoktur.
     • Bedeninde saç ekimi yapmak için yeteri kadar saç kökü bulunmayan kişiler için en etkili alternatiftir
     • Bedene herhangi bir zararı yoktur, biyolojik liflerden üretilmiştir.
 

Bio Saç Ekimi Uygulaması

 

Bio saç ekimi öncesinde kişinin tercihine göre renk ve uzunluk seçimi yapılır. Bölgeye anestezik krem sürülür. Bio saç ekimi için geliştirilmiş özel cihazla tek tek seçilen lifli saç kökleri saçtan yoksun alana yerleştirilir. Cihaz cilt altına bir kanca gibi girerek, kafa alt derisine saçları düğümler. Tek seansta 800 ila 1500 adet saç kökünün ekilebildiği işlem sırasında herhangi bir acı hissedilmez.

 

Bio Saç Ekimi Uygulama Sonrası

 

Bio saç ekimi uygulaması sonrasında sosyal hayatınıza geçiş yapabilirsiniz. Cilt altının kabul etmesi ve tam olarak yapışması için kişinin birkaç hafta ekim alanını koruması gerekir.

 
TC Sağlık Bakanlığı’nın almış olduğu karara istinaden kamusal alanlarda fiyat bilgilendirmesi yapmak hukuka aykırıdır. Bu sebeple Bio Saç Ekimi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve ayrıca ücretsiz muayene olmak için sizleri Estetik International Sağlık Grubu bünyesindeki kliniklerimize bekliyoruz.”

Bu tedavi yöntemi hakkındaki görüşlerinizi yazın ve uzmana puan verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar:
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor