home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Beauty Vibe

Pek çok kadının kâbusu olan selülit, deri altında bulunan yağ dokusunun sıkışarak kan dolaşımını engellemesiyle, deri yüzeyinde portakal kabuğu görünümünde kabarmaların oluşması durumudur. Hormonal dengesizliklere ve dolaşım bozukluğuna bağlı olarak gelişmesinin yanı sıra, genetik miras, beslenme şekli, alkol ve sigara kullanımı gibi nedenler de selülit oluşumunda etkili rol oynar. Fazla kilonun selülite yol açtığı yönünde yaygın bir inanış olsa da, selülit zayıf kadınlarda da ortaya çıkabilen bir sorundur.

Selülit oluşumunu engellemek veya selülitli görünümü azaltmak için; bol su içmek, asitli içeceklerden uzak durmak, tuz tüketimini azaltmak, sigaradan uzak durmak, hareket etmek gibi bireysel olarak alınabilecek önlemlerin yan sıra kozmetik ürünlerden de faydalanabilmektedir. Yaşam tarzında yapılacak değişiklikler veya kullanılan kozmetik ürünler tek başına ve kısa sürede etkili olmayabilir. Son yıllarda selülit probleminin giderilmesine yönelik birçok tedavi yöntemi geliştirilmiş ve bu yöntemlerden başarılı neticeler alınmıştır. Bunlardan bir tanesi de Beauty Vibe ile kas yapısının geliştirilmesi yöntemidir.

Dijital anti-selülit egzersiz programı olan Beauty vibe, 10 dakikada 1 m2’lik alanı çalıştırma özelliğine sahiptir. Tüm vücuda titreşim yayma prensibiyle çalışan Beauty Vibe, hastalara sunduğu özel egzersiz programıyla, selülit probleminin giderilmesine yardımcı olur. Etki ettiği bölgedeki kasların kasılmasını sağlayan bu özel egzersiz programı, yağların yakılmasında da son derece etkilidir.

 

(Hiç oy kullanılmamış, ilk oy kullanan sen ol!)
Loading...
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->