home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Awt Islak Kavitasyon

Bölgesel yağlanma ve selülit problemlerinin giderilmesinde son derece etkili olan kavitasyon, etki mekanizmasını ıslak kavitasyon yöntemiyle 3 kat artırmaktadır. Islak kavitasyon, cerrahi olmayan normal kavitasyon işleminden farklı olarak, yağlı bölgeye sıvı enjekte edilerek yapılır. Uygulamanın yapılacağı kişiye özel olarak hazırlanan sıvılar, yağ dokusuna enjekte edilir. Normal kavitasyon işleminin etkisini artıran Awt ıslak kavitasyon, yağ hücrelerinin daha hızlı parçalanmasını sağlar.

Lokal veya genel anestezi uygulamasını gerektirmeyen bu işlem, kısa süren, ağrısız bir yöntemdir. Hem kadınların hem de erkeklerin güvenle tercih edebilecekleri ıslak kavitasyon işlemi, tüm yaş gruplarına uygulanabilmektedir.

Selülit ve doğum çatlakları gibi tedavisi zor olan sorunların çözüme kavuşmasında oldukça etkili bir çözüm olan Awt ıslak kavitasyon, bacak boyun, kol gibi bölgelerin incelmesinde ve sıkılaşmasında başarılı bir tedavi yöntemidir.

Awt İle Şok Dalga Terapisi
Awt şok dalga terapisi ile üretilen titreşimler ses dalgası olarak bedene yayılır. Tedavinin amacı yağ hücresi duvarlarının zarar görmesidir. Parçalanan yağ hücreleri, hücre duvarını terk ederek atılmak üzere, karaciğere taşınır.

 

(Hiç oy kullanılmamış, ilk oy kullanan sen ol!)
Loading...
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor