home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Armada Hayat Sokağı’ndan Estetik International’ın Kelebekleri Geçti

29 Eki
Bursa, Ankara ve İstanbul’da; bir dal merkezi ve yedi ayrı poliklinik ile toplam sekiz noktada; sunduğu modern tıp çözümleri, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeli ile dünya standartlarında hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu, bu kez de ARMADA AVM ve MODA TASARIMCILAR BİRLİK VE DAYANIŞMA DERNEGİ işbirligi ile ilk defa gerçekleşen moda tasarım yarışmasında, 20 genç tasarımcıyı destekledi.
Başkentli pek çok moda sever 7 Eylül akşamı Armada Hayat Sokağı’ndaki defilede buluştu. Armada Hayat Sokağı’nda düzenlenen defilede podyum dünyasının ünlü isimleri podyuma çıktı. Şenay Akay, Çağıl Özge Özkul, Açelya Samyeli Danoğlu, Berrin Keklikler ve 2013 Londra Moda Haftasında Afrika’nın yüzü olarak seçilen Regina Manneh gibi mankenler, AVM bünyesindeki markaların yeni koleksiyonlarını sergiledi. Ayrıca Elif Uysal’ın Estetik International için tasarlamış olduğu kreasyonları ve Ankaralı genç modacıların tasarımlarının da sergilendiği yarışma defilesini çok sayıda ziyaretçi izledi. Koreografisini Yasin Soy’un üstlendiği defilede ünlü Modacı Zeynep Tunuslu, Ankara Giyim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Faik Güngör, Moda Tasarımcılar Birlik ve Dayanışma Derneği Başkanı Dilek Düzgün, Estetik International Sağlık Grubu Kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur da jüri üyeliği yaptı. Ayrıca defileye katılan davetlilere ve Armada AVM ziyaretçilerine Estetik International’ın benzersiz ve kişiselleştirilmiş fırsatlarla dolu sürekli kazandıran ‘’MIRROR CARD’’ın avantajlarıyla dolu paketi sunuldu.
Moda Tasarımcılar Birlik ve Dayanışma Derneği tarafından ilk kez düzenlenen Moda Tasarım Yarışması 2013 finalistlerinin tasarımlarının da sergilendiği defilede ‘’deniz’’ konsepti üzerine tasarımlar hazırlayan tasarımcılar yarıştı. Jüri üyeleri tarafından Çiğdem Gülcüoğlu birinci, Yasemin Şen ikinci, Barış Polat ise üçüncü seçildi. Yarışmacılardan birinciye 3 bin TL, ikinciye 2 bin TL ve üçüncüye de bin TL para ödülü verildi.
Op. Dr. Bülent Cihantimur Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Hakkında Kısa Bilgi: 1970 yılında Kars’ta doğdu. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr Bülent Cihantimur, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Cihantimur, 1999 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde plastik cerrahi ihtisası yaparak estetik plastik cerrahi uzmanı olmuş, aynı yıl Estetik International’ı kurmuştur. Halen Estetik International’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapmaktadır. Geliştirdiği üç özel teknik vardır: Tetik parmağının ameliyatsız tedavisi, iple kepçe kulak estetiği ve kendi adıyla anılan Cihantimur Yağ Transfer Sistemi.
  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->