Ameliyatsız Estetik ( Örümcek Ağı Estetiği)

Örümcek ağı tekniği ile zamanı tersine çevirin!

Ameliyatsız Estetik ( Örümcek Ağı Estetiği)
 


Yıllarra meydan okumak! Cildinize eski gençliğini ve gerginliğini geri kazandırmak! Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Hem de ameliyatsız. Yarım saatlik bir uygulama ile. Dr. Bülent Cihantimur’un “Örümcek Ağı” adını verdiği, estetikte çığır açan bu teknikle kendinize gençliğinizi yeniden hediye edebilir, 7 ila 10 yaş daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca sadece yüzde değil vücudunuzun pek çok bölgesinde yapılabilen bu uygulama ile zamanı tersine çevirmek hayal değil!


Örümcek ağı tekniği ile zamanı tersine çevirin! 
Doktor Cihantimur’ dan cilt sarkmalarının tedavisinde ezber bozan uygulama!

 
 
 
 
 
 
 
 

Cildin yenilenme hızı azalan temel elemanları geçen yıllar içinde kayba uğradıkları için cildimiz genç, sağlıklı, parlak görünümünden uzaklaşır. Yeni tıp teknikleri ile bu soruna çözüm bulmak adına zaman içinde pek çok teknik geliştirildi. Lazer, kimyasal uygulamalar, mekanik soyma, yüz mezoterapisi bu tekniklerden birkaçı. En radikal çözümler içinse son nokta olarak ameliyata başvuruldu. Bu teknikler kimi zaman tek tek, kimi zaman kombine olarak uygulandı. 

Dr. Bülent Cihantimur tarafından “Örümcek Ağı Estetiği” adıyla anılan 

“Threadlift” tekniği ise cilt yenilenmesinde çığır açan hatta ezberleri bozacak bir uygulama. Ameliyatsız cilt germe olarak tanımlayabileceğimiz bu yöntemde çok ince iğneler içine yerleştirilmiş PDO (polidioksan) isimli ip ince ince cilt içine işleniyor, bu iplerin sarkan ve gevşeyen noktalarda azalmış olan liflerin (kollajen ve elastin) yerine geçmesi sağlanıyor. Böylelikle ameliyatsız olarak cilde eski gençliğini kazandırmak mümkün oluyor. 

 

Cilde uygulanan ipler ciltte bir tür reaksiyona neden olarak yapıştırma etkisini sağlıyor. Bu etki ile sarkan cilt toplanarak eski haline geri dönüyor. Hiçbir yan etkisi olmayan bu uygulama basit krem anestezisi ile yapılabiliyor ve sonrasında ağrı ve acıya neden olmuyor. Ortalama 30 dakika süren işlem sonucunda kullanılan ipler 6 ila 8 ay içerisinde kendiliğinden eriyerek kayboluyor. Kalıcılığı 2 ila 3 yıl olan teknik sayesinde uygulanan bölgede mikro kan dolaşımı artıyor ve tamir mekanizmaları harekete geçerek adeta vücudun kendi doğasını yeniden uyandırma işlevi görüyor, ciltte kollajen üretimi uyarısına neden oluyor..

 

Bu micizevi, basit ve acısız yöntemle yarım saat gibi çok kısa bir süre içinde ortalama 7-10 yıl daha genç ve canlı bir cilde kavuşmak mümkün! Sözkonusu teknikte ameliyatlar gibi bir iyileşme süreci olmadığı gibi uygulamadan hemen sonra denize girmek, güneşlenmek ve banyo yapmak da mümkün. Gerçek yapışma ve sağlıklı gergin durma görünümü uygulamadan hemen sonra fark edilir olmakla birlikte, en iyi görünüm 4 hafta sonra çok daha net bir şekilde ortaya çıkıyor.

 

Bilinen diğer iple askılama tekniklerinden etki mekanizması olarak tamamen farklı bir teknik olan Örümcek Ağı yönteminde iplerin üzerine herhangi bir yük binmediği için ipin etkisinin kaybolması, kısa süre sonra cildin yeniden düşmesi ihtimali de yoktur. Bu teknikte aynı anda onlarca ip ince ince birbirine işlenerek cilt altında özel bir ağ meydana getiriliyor ve bu ağ sayesinde de cildin daha sıkı ve diri görünmesi sağlanıyor.

 

Bu uygulama yüzde, boyunda ve vücdun pek çok başka bölgesinde hem sarkmalara karşı lifting etkisi sağlıyor hem de ince kırışıklıkların giderilmesinde kullanılıyor. Yüz bölgesinden farklı olarak vücudun diğer bölgelerinde; kollardaki sarkmalarda, iç bacaklardaki gevşeklikte, memede ve karında doğumdan sonra oluşan cilt gevşekliği ve sarkmaların tedavisinde daha uzun ve daha kalın iplerle aynı teknik kullanılarak başarılı sonuçlar alınabiliyor. 

 

Cildimizin geçen yıllara yenik düşmesi kaçınılmaz bir durum! Zaman içinde tüm vücudumuzdaki cilt yapısında başta yüz ve boyun bölgesi olmak üzere sarkmalar ve gevşemeler oluşur. Bunun nedeni temelde kollajen ve elastin liflerinin eskisi gibi gergin olmamasıdır.

 

 
Simge Tertemiz neden Örümcek Ağı Estetiği yaptırdı?
 

 

Kanal 24 Örümcek Ağı Estetiği

 
 
 
 

 

 

 
 
Yorumlar
kamurn uzun
05.11.2014 18:03:09
hizmet olarak son derece memnunum yaptırdığım uygulamanın neticelerini zamana bağlı olarak görüyorum memnuniyetim her geçen güne bağlı olarak değişiyor.devamını düşünüyorum temizlik ve hijyen son derece güzel personel mükemmel böyle bir hizmet verdiğiniz iin sonsuz teşekkür ederim Ankara Şube
Gülizar K.
05.09.2014 09:58:38

Kliniği çok hoş ve samimi buldum. Hizmet kalitenize sözler kafi değil. Doktorum Bülent beye ve ekibindeki bayan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle.

Birsen E
31.08.2014 16:05:48
Ankara´ daki Dr.Mehmet bey ve ekibi de Bülent bey´in başarılarından nasibini almış şiddetle tavsiye ederim.Tum Ankara ekibine başta Mehmet bey olmak üzere teşekkürler.
Ebru H.
27.08.2014 11:24:01

örümcek ağı teknğini yaptırdım ve çok memnun kaldım dr bülent bey ve asistanlarına ilgileri için çok teşekkür ederim

Nil Y.
22.08.2014 17:01:25
Göstermiş olduğunuz ilgiye ve sağladığınız konfora güler yüze çok teşekkürler. Bülent Cihantimur´un ellerine sağlık. yapılan işlemden son derece memnun ve tatmin olmuş durumdayım...
Gülseren D.
15.08.2014 16:22:04
Doktor bey çok güler yüzlü personel çok ilgili ve güler yüzlü herkese tavsiye ederim. Ben her konuda tatmin oldum. Mükemmel ortam
İnayet Ş.
15.08.2014 16:19:07
Tüm personel son derece mükemmel samimi cana yakın ,ilgili yıllardır bu kurumla yıllardır iş yaptığımdan çok memnunum iyi ki varsınız.
İklim Duru D.
15.08.2014 16:15:45
Gelmeden önce çok tereddütlerim vardı. Ama personelin sıcak ilgisini görünce tereddütlerimin yerini uygulamanın nasıl geçeceği ile ilgili heyecana bıraktı. Bülent beyin usta ellerinde kendimi çok güvende hissettim. Her şey yolunda gitti operasyon boyunca. Umarım bundan sonraki süreçte de bir sorun yaşamam. Teşekkürler Bülent Bey ve Estetik international ekibine...
Maria G.
09.08.2014 18:24:21
Doktorumuzdan Bülent Bey ve tüm personelden çok memnun kaldım. Herkese çok teşekkür ederim. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum zaten. İyi günler!!! Başarılarınızın devamını dilerim!!!
Nalan T.
09.08.2014 14:29:47

Her şey ve herkes dört dörtlük. Her şey için teşekkür ederim.

Emine U.
01.07.2014 16:07:42

Bu sektörde çok kişi tanıdım ama Dr. Bülent Bey ve asistanları gibi sıcakkanlı kimseyi görmedim. Teşekkürler.

Dilek S.
15.03.2014 12:59:59

Doktorumun güler yüzü işine olan hakimiyeti daha fazla güven duymamı sağladı. Çok ilgililer. Arkadaşlarımı da gönül rahatlığı ile yönlendirebilirim. Herkese teşekkürler.

 

Ayten Ç.
12.03.2014 16:49:03

Ben Fethiye de yaşıyorum.Örümcek ağı ile ilgili aldığım olumlu bilgiler neticesinde estetik international kliniğine geldim. Bülent Bey ve personeli tek kelime ile muhteşemler.Gerek karşılama şekilleri gerekse Bülent Bey’in tecrübeli ve kaliteli kişiliği sayesinde örümcek ağı operasyonumu başarı ile geçirdim.Birinci seans olmasına rağmen sonuç harika.Teşekkürler Bülent Bey.Teşekkürler Şirin Hanım , Emine Hn. , Neslihan Hn.Yine geleceğim Hoşçakalın…

Mine Y.
11.03.2014 16:08:26

Kapıdan içeriye girer girmez insanı evinde hissettiren bir gülümsemeyle karşılanmak çok güzel bir duygu.Burada bulunduğum sürece her daim yardımcı olan , tüm sorularımı yanıtlayan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. NOT: Eşime saç ekimi operasyonu nedeniyle hayli bir zaman geçirdim ve benden hiç sıkılmadılar:)

Nurten S.
05.03.2014 17:24:06

Doktorum Bülent Bey çok mükemmel bir Hoca. Her şeyi ona bırakırsanız sizin için en iyisini uygular. Ben yaptırdığım uygulamalardan çok memnun kaldım. Bülent hocam çok espirili bir doktor. Tüm personel çok ilgili ve mükemmel.

feray t.
04.03.2014 15:57:56

Bülent by ben ankara da yaşıyorum biz ankaralı hanımlara da bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Sinem G.
19.02.2014 17:27:31

Tüm personel oldukça ilgili ve güler yüzlüydü. Bülent Bey, Nasibe Hanım ve İlkay Hanım tüm sorularıma sabırla cevap verdiler. Her şey için teşekkür ediyorum.

Yergül A.
03.02.2014 00:32:08

Örümcek ağı için randevu almak istiyorum.

Yorum Yaz