home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

52. operasyonu Örümcek Ağı estetiği

21 Mar
  1. operasyonu Örümcek Ağı estetiği

 

Fantastik bir kahraman olmak istene Rodrigo Alves Örümcek Ağı estetiği için İstanbul’a geldi

Lakabı Human Ken Doll yani canlı Ken bebek ve asıl adı Rodrigo Alves, sayısız estetik cerrahi operasyonu geçirmiş ve dünya rekorunu kırmış bir fenomen. Yaşayan, canlı bir fantastik kahraman olmak arzusunda olan Rodrigo Alves’in bu seferki durağı ise, İstanbul. Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur için ülkemize gelen Alves’in yüzüne ve kalçalarına Örümcek Ağı estetiği ve yağ transferi yapıldı.

 

Estetik International’a övgü dolu sözler

 

Ayrıca bir sosyal medya fenomeni olan Rodrigoz, yapılan uygulamayı an be an sosyal medya hesaplarından binlerce takipçisiyle paylaştı ve teşekkürlerini iletti:”Bugüne kadar pek çok cerrahi geçirdim, fakat burada yaşadıklarım gerçekten çok özeldi. Siz çok farklısınız ve ekibiniz muhteşem”. Op. Dr. Bülent Cihantimur ise, Alves’e yapılan uygulama hakkında bilgiler verdi: “Rodrigo Alves’e yaptığımız işlemin adı Örümcek Ağı kalça estetiği. Önce Alves’in bölgesel yağlarını toparladık, bunu kapalı, hava almayan bir sistemle gerçekleştirdik ve kök hücreden zengin hale getirilen yağın kalçalarına transferini gerçekleştirdik. Sonrasında her iki popoya Örümcek Ağı estetiği yaptık. Buradaki kilit nokta yaşayan kök hücrelerle transferi sağlanmış yağ dokusudur. Bu Alves’e ömür boyu şekilli bir kalça konforu sağlayacak. Bedeninden toparladığımız yağları kullandığımız için, yapay implant hissi, görüntüsü olmadığı gibi, komplikasyon riski de görülmeyecek. Örümcek Ağı kalça estetiği ise, popoya diri, toparlanmış bir görüntü verecek. Günden güne kolajen mekanizması devreye girerek aynen yüz bölgesinde olduğu gibi, burada da hastamıza estetik bir görüntü sağlayacak. Rodrigo’nun aynı zamanda yüzüne de yağ transferi ve Örümcek Ağı estetiği yaptık. Uygulama son derece başarılı geçti. Kendisi şimdiden çok memnun”.

 

Rodrigo Alves kimdir?

Estetik cerrahiye olan ilgisi ve sevgisi bilinen 33 yaşındaki Rodrigo Alves, bu tutkusu sebebiyle bugüne kadar çeşitli prosedürler için 373 bin sterlin harcadığı söylenen bir iş adamı.

İngiliz uyruklu ve aslen Brezilya’da Sao Paulo’lu olan Rodrigo, mal varlığı oldukça fazla olan bir aileden geliyor. Büyükbabasından kalan yüklü mirasın yönetimini yapan Rodrigo, gençlik çağlarında bedeniyle yaşadığı mutsuzluk ve özgüven kaybı sonucunda estetik cerrahi ile tanışmış ve hatta verdiği bir röportajında yanlış bir bedende doğduğunu vurgulamıştı.

Şimdiye kadar, 51 estetik cerrahi operasyonu ve 103 medikal estetik tecrübesi yaşadığını ifade ederken kendisine takılan “The Human Ken Doll” lakabından son derece memnun olduğunu söylüyor.

Yakın zamanda bir İngiliz kanalında kendi Reality Showunu yapmayı planlayan Alves, geçmişte estetik cerrahiye bu denli yönelmiş olmasına rağmen, şimdilerde bunu yavaşlattığını, bunun yerine kendisini “plastik bebek” yerine “estetik cerrahi modeli” ne dönüştürmeyi umuyor.

  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->