home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

3D sonrası görüntüleme cihazı

24 Şub

Göğüs büyütme, yüz germe veya aklınıza gelecek her türlü estetik cerrahi operasyonu sonrasında nasıl görüneceğinizi merak ediyor musunuz? Sonuçları görmek için artık operasyon sonrasını beklemeye ve bunun için kaygılanmaya gerek yok. Diğer hastaların öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakarak sonuçlarınızı tahmin etmek zorunda değilsiniz Estetik International Sağlık Grubu bünyesinde bulunan son teknoloji 3D sonrası görüntüleme cihazı ile artık uygulamalardan sonra nasıl görüneceğinizi biliyorsunuz.

Yenilikleri takip eden ve anında bünyemizde alan bir sağlık grubu olarak, bu son teknoloji cihazı hastalarımızın hizmetine sunduk. Farklı programlarla bugüne kadar photoshop veya ona benzer sistemler kullanarak, hastanın sonrası görüntüsünü, fikir vermesi açısından hazırlardık. Fakat 3D sonrası görüntüleme programı sayesinde 3 boyutlu olarak sonrası görüntülerini hastalarımıza gösterebiliyoruz.

3D sonrası görüntüleme nedir?

Bu teknoloji bir görüntüleme yazılımıdır ve estetik cerrahi sonrası nasıl görüneceğinizi sanal gerçeklik uygulaması dahilinde 3 boyutlu bir biçimde size gösterir.

3D sonrası görüntüleme cihazı nasıl çalışır?

Estetik International’a geldiğinizde sağlık danışmanınız, istediğiniz operasyona yönelik farklı açılardan medikal fotoğraflarınızın çekilmesi için sizi, medikal fotoğrafçımıza yönlendirir. Çekilen fotoğraflarınız yazılıma yüklenir ve gerekli değişiklikler yapılır. Yapılacak ve planlanmış değişimler program vasıtasıyla gerçekleştirildikten sonra, operasyon sonrası çıkacak sonuca çok çok yakın bir şekilde sonrası görüntüsü elde edilir.

3D sonrası görüntüleme cihazının avantajları nelerdir?

  • Gerçek kamera çekimi görüntüleri üzerinde çalışma yapar
  • Uygulama sonrası nasıl görüneceğinizi gösterir
  • Sonuca çok yakın sonrası görüntünüzü yakalarsınız
  • Çıkan sonuca müdahale edip, istemediği şeyleri söyleyebilirsiniz
  • Sonrasında nasıl görüneceğinizi bildiğiniz için olumlu ve kaygısız olarak operasyona girersiniz
  • Sanal gerçeklik gözlüğüyle 3 boyutlu olarak kendinizi görürsünüz

Sanal gerçeklik gözlüğü nedir?

Sanal gerçeklik gözlüğü, 360 derece görünüm imkanı sağlayan bir teknolojidir. Yüklenen ve üzerinde değişiklik yapılmış sonrası görüntülerinizi, gerçekçi ve net bir içerikle size gösterir

Diğerleri
  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->