home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

3D ile Burun Estetiği

3D sonrası görüntüleme cihazı ile Burun Estetiği

Burun estetiği dünya üzerinde en fazla yapılan estetik cerrahi operasyonu. Burun estetiğinin en fazla düşündüren tarafı ise, operasyon sonrası nasıl görüneceğinizdir. Burnunun doğal olmasını ya da bir ünlünün burnuna benzemesini veya sadece biraz ucunun kalkmasını isteyenler, genel yüz hatlarına, yeni oluşturulacak burnun yakışıp yakışmayacağından bir türlü emin olmazlar. Fakat şimdi gelişen teknoloji ile birlikte artık burun estetiği sonrasında, nasıl görüneceğinizi pratik bir şekilde inceleyebiliyor ve doktorunuzla sizin için hazırladığı bu sonrası görüntün üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz.

KAYGILANMADAN, SÜRPRİZLER YAŞAMADAN BURUN ESTETİĞİ OLUN
BURNUNUZUN SON HALİNİ OPERASYONDAN ÖNCE GÖRÜN
BURUN ESTETİĞİNİZİN SON HALİ, ÖNCEDEN BELLİ

Burun estetiğinde 3D Sonrası Görüntüleme nasıl yapılır?

Öncelikle farklı açılardan medikal fotoğraflarınız çekilir. Yazılıma yüklenen fotoğraflarınız üzerinde doktorunuzun da müdahalesiyle yeni burun yapınız oluşturulur. Planlanan yeni burun yapınız ve görüntüsü sizinle paylaşılır. Doktorunuzla birlikte planlanan bu sonrası burun görüntünüze tekrar bakılır. Bu aşamada istekleriniz, beklentileriniz yine gözden geçirilir ve nihai karara varılır. Gözünüze takacağınız sanal gerçeklik gözlükleriyle yeni oluşturulan burnunuzu 3 boyutlu olarak inceler ve sonrasında nasıl görüneceğinize dair tam olarak fikir sahibi olursunuz.

 

Sanal gerçeklik gözlüğü nedir?

Sanal gerçeklik gözlüğü, size 360 derece yeni oluşturulmuş burun yapınızı görme şansı sağlayan bir teknolojidir. Gözlüğü taktığınızda sonrası burnunuzu net ve gerçek bir içerikle görme imkanını yakarsınız

 

Burun estetiğinde 3D Sonrası Görüntülemenin avantajları

Burun estetiği operasyonuna kaygı duymadan, rahat bir şekilde girmenizi sağlayan 3D Sonrası Görüntüleme bir klasik bir görüntüleme sistemi değildir. Bu sistem sayesinde kendinizi 3 boyutlu olarak görür, burnunuzun ön, arka, yan, üst, alt ve daha farklı pek çok açıdan nasıl gözüktüğünü inceleyebilirsiniz. Bu görüntüleme yazılımı sayesinde, sizin için tasarlanan bu yeni burnun şekline müdahale edebilir, estetik cerrahınızla farklı burun şekilleri oluşturabilirsiniz.

Yapılan çalışmada gerçek burun görüntüleriniz kullanılır ve onun üzerinden değişiklikler yapar
Burun estetiği sonrasında nasıl görüneceğinize dair tama yakın görüntü verir
Burun estetiğiniz için isteklerinizi anlatabilme ve müdahale edebilme şansı verir.
Stres yaşamanızı önler ve sürprizsiz bir operasyon hatta iyileşme süreci yaşarsınız.
 

(7 oy, 4,43)
Loading...
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->