home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

2012 Best Model Of The Turkey

25 Kas
Estetik International Sağlık Grubu’nun Kurucusu ve Yönetim Kurulu başkanı Op. Dr. Bülent Cihantimur bu yıl 25.si düzenlenen Best Model Of The Turkey yarışmasında juri üyesi oldu.
Bursa, Ankara ve İstanbul’da; bir dal merkezi ve beş ayrı poliklinik ile toplam altı noktada; Sunduğu modern tıp çözümleri, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeli ile dünya standartlarında hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, Suada’da gerçekleşen Best Model Of The Turkey’de jüri üyeliği koltuğuna oturdu. Vural Gökçaylı, Favziye Çamer, Yıldırım Mayruk gibi duayen modacılar, geçen yılın birincileri Furkan Palalı ve Tuğba Melis Türk, Eski Mankenlerden Emel Acar ve Şenay Akay yarışmanın jüri üyeleri arasındaydı.
Organizatör Erkan Özerman’ın kurucusu ve başkanı olduğu Best Model Of The Turkey yarışmasında Özerman izleyicilere Jüri üyelerini takdim ederken, tarihinde ilk defa bir doktorun Best Model Of The Turkey yarışmasında jüri üyeliğini yaptığının altını çizdi. Özarman konuşmasında “Op.Dr.Cihantmur’un Dünya basınında da sık sık yaptığı operasyonlar ile gündemde yer alması ve estetiğe farklı bakış acısı olması nedeniyle jüride bulunduğunu” belirterek Cihantimur’a teşekkür etti.
Bu yıl 25’incisi düzenlenen yarışmada, Berk Atan ve Sena Sezgi Akay birincilik tacını takarak Türkiye’yi Best Model of the World’de temsil etmeye hak kazandı. Yarışma da ikinciliği Numan Unvan ve Özlem Ergin, üçüncülük ise Boğaç Aksoy ile Amina Sihman’ın oldu. Bir çok ünlünün katıldığı geceye Zerrin Özer, Tan, Nil Burak, Cenk Eren ve Sibel Tüzün şarkılarıyla renklendirdi.
Yarışma öncesinde ve sonrasında sık sık gazetecilere röportaj veren Cihantimur, Best Model Of The Turkey yarışmasında birinci gelen ve dereceye giren yarışmacıları tebrik etti.
  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->